Som Mama

Online priesotr pre Matky. Chceme vzdať poctu ženám, a vytvoriť pre ne priestor, kde môžu zdieľať, pýtať sa čerpať inšpiráciu poznatky a skúsenosti do života od seba navzájom, ale aj od uvedomelých mužov. 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vytvoření a fungování vašeho účtu zdarma. Zásady zpracování osobních údajů

Možno máš nejaké otázky ohľadom toho o čo vlastne ide

Som Mama je online priestor v ktorom od 8. mája 2022 budeme postupne uvoľňovať obsah pre všetky ženy matky, terajšie aj budúce. 8.mája je deň matiek, a toto je náš darček pre všetky matky. Prístup k prezentáciám, diskusiám a ostatným materiálom nájdete po registrácií, v uzavretej členskej sekcii. Taktiež máme pre vás skupinu na vaše otázky, postrehy a zdieľania na facebooku. 

Soňa Sedláčková

Kto inšpiroval tento projekt ?

Som Mama je inširovaný úžasnou ženou, Soňou Sedláčkovou, autorkou značky SOM® ako aj tréningovej metódy SOM®, matkou, ktorá je inširáciou pre komlexný osobnostný, telesný a duševný rozvoj pre mnohé ženy na Slovensku.

Hoci Soňa aj ťažké výzvy života dokáže zvládať s gráciou a úsmevom, aj tak každodennú staroslivosť o jej dcéru, za ňu nikto neurobí. Robia to teda ženy vo vrcholovom biznise, inak ako tie ktoré pracujú ? Majú tajné triky, alebo ich starostlivosť o deti vyčeráva rovnako? Aj takéto otázky sa vynárajú niekedy pri pohľade na išpiratívne osobnosti.

Môžete sa tešiť na dávku inširácie do života, aj na vedenú meditáciu, v čom je Soňa skutočná Majsterka. Okrem nej aj na mnoho iných zaujímavých osobností a nových ohľadov na témy a otázky, ktorým sa pri výchove dieťaťa nevyhneme.

Čo nájdeš vo vnútri ? Kto ťa bude sprevádzať ?

Lucia ťa prevedie svetom peňazí a zarábania, budovania profitujúceho biznisu a tvojich vnútorných strašiakov, ktorí ťa ešte stále brzdia a bránia ti dosiahnuť to čo chceš naozja žiť.
Lucia GruchalákováBiznis Mentorka
Danka ťa naučí, že s deťmi život nekončí, ale práve začína, že si môžeš užívať to čo chceš aj s nimi a ukáže ti veci ktoré prevrátia tvoj života naruby (v dobrom).
Dana SkladanováZakladateľka Mama Twist
Ak máš pocit, že je nemožné upratať domácnosť, že je to nekonečné tak s Luciou objavíš systém, ktorý celý chod domácnosti zjednoduší a s neporiadkom sa rozlúčiš.
Lucia MeggersDebordelizátorka
Často nám nenapadne, že aj naše financie a čas potrebujú "upratať". Práve v tejto oblasti ti pomôže Soňa, ktorá podniká popri 4 deťoch.
Soňa AngelovičováOdborníčka na Rodinný Manažment a plánovanie
Vanda si prešla kariérou modelky, neskôr jej život pohltila Yoga, a napokon sa stala matkou. Ako si udržať krásu a psychickú pohodu ti prezradí práve ona ...
Vanda GalloYogínka a modelka
Inšpiratívny pár ktorý pri piatich deťoch stále tvorí aj nové projekty. Podelí sa s vami o slobodný prístup k výchove (majú 5 detí) aj o to čo je pre deti najlepšie.
Martin a Martina Kabátovcimamatato.cz
Jozefov živtný príbeh ho priviedol k mnohým prebudeniam, kedy často krát aj trdou formou sa prebral zo sna. Podelí sa s nami o pohľad na dynamiku vzťahu Matka-Syn.
Jozef MihališinRodinný mentor
S Ľudmilou sa pozrieme na to ako sa zbaviť strachu z pôrodu a čo prináša dojčenie pre dieťa i matku.
Ľudmila TóthováDula a laktačná poradkyňa
Autorka projektu Šťastné deti nám povie čo potrebujú deti na to aby sa mohli efektívne vzdelávať ale aj čo je dôležitejšie ako vzdelanie
Kristína DomáňováUčiteľka/pedagogička
Krásna meditácia pohladí vaše vnútorné dieťa ale môže naštartovať čosi krásne aj vo vašich deťoch
Ktistína SvoradováSprievodkyňa svetom emócií/psychologička

Deň Matiek začína o ...