Ako prestať fajčiť ?

Máš chuť skoncovať s fajčením no nedarí sa to ?
Mám pre teba riešenie!

Úplne ti rozumiem, ...ide to do peňazí, človek s tým stráca kopu času, a nakoniec aj nervov, ak nemá ako sa dostať k cigarete. Fajčil som 10 rokov. a teraz 10 rokov nefajčím, takže vnímam aké to je s, aj aké to je bez tabaku a cigariet.

Aj ja som mal mnoho neúspešných pokusov prestať, no až keď som pochopil prečo boli moje pokusy neúspešné, sa mi to podarilo zvíťaziť.

Rád s tebou budem zdieľať môj príbeh, a moje poznanie a skúsenosť.
Robím to preto, že viem, že človek môže roky uviaznuť v zvyku ktorý mu už neslúži.

Vďaka tomuto kurzu pochopíš prečo ľudia fajčia, pochopíš prečo fajčíš ty konkrétne a ako z toho vyliezť von. Keď zistíš pravdu, dokonca prirodzene zanecháš tento zvyk.
VIEŠ ŽE: Podľa prieskumov 3 zo 4 fajčiarov chcú prestať, ale nevedia ako !?

Čo získáš?

Okrem lepšieho pocitu zo seba, peňazí a času získaš novú perspektívu života, ktorú môžeš následne použiť aj pri premene iných svojich zvyklostí k želanému výsledku.

 • Môj príbeh
  Detailne ti popíšem celý môj príbeh a fajčenie. Už to ti odhalí mnohé súvislosti, poučíš sa z mojich neúspešných pokusov a uvidíš prečo nakoniec nebola iná možnosť ako začať cigarety odmietať.
 • Seba-analýzu
  Pozrieš sa na seba, svoje motivácie a dôvody, ako v tom celom funguješ ty a čo vlastne potrebuješ práve ty urobiť.
 • Pochopenie ako to funguje
  Pokým nechápeme ako daný proces funguje, omnoho ťažšie sa nám riadi a ovláda. Ak pochopíš čo fajčenie robí (v pozitívnom zmysle), získaš nad ním kontrolu a aj svoju slobodu. Možno sa rozhodneš neprestať, a je to v poriadku, ale už to bude z miesta slobody, nie zo závislosti.
 • Schopnosť pomôcť iným
  Vďaka týmto princípom budeš môcť pochopiť iných ľudí a ukázať im, čo som dokázal ja pevne verím že dokážeš aj ty, a nakoniec aj oni ...

Môj príbeh v skratke

Začal som fajčiť keď som mal 11 rokov.
Kedže som nosil okuliare, a bol som skvelý v matematike a fyzike (okrem iného), bál som sa, že si moji spolužiaci budú myslieť, že som šprt, kockáč ...

Časť mojich spolužiakov, a tie najkrajšie spolužiačky začali po škole chodiť za jedáleň, a tam fajčiť. Pridal som sa teda k nim, aby som zapadol a urobil dojem na jednu ktorá sa mi páčila.

Po pár rokoch, keď mi mama prvý raz našla cigarety, a riadne mi vynadala, som chcel prestať. Hoci som mal skvelý plán, nepodarilo sa to a nakoniec som to vzdal. Môj plán bol prestať si ich kupovať. Lenže behom pol roka, takmer nebolo dňa, kedy by som od niekoho cigarety nedostal. Vždy sa nešiel niekto kto mi ju ponúkol, a ja som nenašiel silu ju odmietnuť.

Ďalší pokus prišiel, keď som začal bývať na internáte. Zlyhal som pri krízovej situácií asi po dvoch týžňoch. Ako študent som niekedy nemal peniaze, pamätám sa ako som raz zbieral špaky, aby som si z nich ubalil cigaretu. Niekedy je to ozaj ponižujúce ...

Prišlo asi 15 ďalších pokusov, s rôznymi motiváciami, pomôckami a fintami ... Všetko malo iba dočasné trvanie. až kým som vo veku 21 rokov neprišiel do veľmi špeciálnej situácie, v ktorej som to celé pochopil, a tak som to mohol pustiť v úplnej ľahkosti.

Nakoľko od toho momentu prešlo vyše 10 rokov, cítim, že môžem svoju skúsenosť, pochopenie a poznanie odovzdať ďalej. Cigarety ma nelákajú, hoci mnoho mojich blízkych priateľov sú fajčiari, a dokonca aj niektoré moje parnerky za tú dobu boli fajčiarky.

Prečo do toho ísť ?

Prinášam ti jedinečnú možnosť rozšíriť svoj pohľad na fajčenie tak, že nie len že ti už nebude chýbať, ale dokonca pozitíva ktoré ti prináša budeš môcť prežívať na oveľa intenzívnejšej úrovni.

Taktiež ti nebude robiť problém pohybovať sa medzi fajčiarmi, bez toho aby sa v tebe prebudila chuť na cigaretu. 

Získaš väčšiu úprimnosť k sebe a skutočnej podstate svojich potrieb. 

Získaš čas a peniaze, ktoré investuješ do fajčenia.
Ak vyfajčíš v priemere polovicu krabičky denne, stráviš fajčením hodinu denne, čo je 30 hodín mesačne plus minieš na cigarety a zapaľovače okolo 70 € mesačne.

Za rok je to 15 dní a vyše 800€. To je celkom príjemná dovolenka pri mori. Alebo niekoľko transformačných alebo vzdelávacích víkendov, festivalov alebo kurz. 

Tímto ti chcem ukázať, že ak si dovolíš uvedomiť svoje skutočné potreby, môžeš svoje zdroje presmerovať z fajčenia na niečo čo ťa posunie omnoho ďalej v živote. 

V čom je tento kurz špeciálny ?

Pred tým než som sa rozhodol výjsť s týmito informáciami von v tejto forme, som sa snažil preskúmať, či existuje na internete niečo podobné.

Celé dni som sledoval rôzne videá, navštevoval reklamné stránky z celého sveta. Všetko to k čomu som sa dostal, je len špičkou ľadovca oproti tomu čo ti prinášam ja.

Nikotínové cukríky, náplaste a žuvačky, rôzne behaviorálne teórie ani psychologické poradenstvo nejdú k podstate veci. 

Ako je možné, že som objavil niečo, čo uniká vedcom aj bežným ľuďom na celom svete ? Nuž je to preto, že mi život priniesol veľmi špeciálnu súhru mnohých okolností, koincidencií, ktoré sa stretli. Dozvieš sa to v mojom príbehu. 

Roky som to skúšal rôznymi postupmi a spôsobmi a napokon som to objavil. Alebo mi to život, vesmír, boh, náhoda, nazvi si to ako chceš ukázala. 

Tak ako sa mnoho ľudí venuje otužovaniu, preslávil sa svojou metódou WIM HOF. 

Verím, že moja metóda spracovania závislostí, časom bude rovnako populárna a rozpracujem ju aj na iné veci ako tabak.

Dokonca aj ty ak pochopíš tento princíp, a použiješ trochu fantázie, budeš môcť prelomiť aj iné svoje závislosti, ktoré som tak detailne ako tabak zatiaľ nerozpracoval. 

Všetky metódy ktoré som našiel ponúkajú v podstate len silou vôle poháňané pomôcky ako to zlomiť. 

Ja ti ponúkam možnosť vyjsť o úroveň vyššie, pozrieť sa na to celé z nadhľadu, z vtáčej perspektívy, a preto si môžeš zobrať všetky benefity, ktoré ti fajčenie tabaku ponúka. 

Áno prináša aj benefity, ale o tých sa mnoho nerozpráva, nie sú zvedomené, a preto ani mnoho ľudí neuspeje, lebo nevedia čoho sa vzdali, vedia len že to chcú späť. 

Čo to od teba bude vyžadovať ?

A vieš čo ? Dám ti hneď prvú úlohu ak sa ti to podarilo dočítať až sem. Lebo to znamená že máš skutočne záujem, ale čosi ti ešte bráni ísť do toho. 

Od teraz, vždy keď si kúpiš cigarety, tabak, elektronickú cigaretu, nikotínovú žuvačku a podobne daj rovnakú sumu do špecialnej pokladničky, ktorú si založíš na tento účel. 

Myslím, že za týždeň, maximálne za mesiac tam budeš mať dosť peňazí na svoj rozvoj. 
Zároveň si tak môžeš odmerať, ako rýchlo ti tento kurz prinesie výsledky. 

Okrem toho bude ale potrebná aj tvoja úprimnosť k sebe. Možno zistíš, že máš v sebe deštruktívne sklony a programy, ktoré ti komplikujú život aj v iných oblastiach. 

Možno objavíš zranenia, ktoré prekrývaš obláčikom dymu, alebo vlastné neduhy a nedostatky. 

Vidieť to je ale vždy prvá cesta k lepšiemu životu, lebo len tak to vieš zmeniť.

Ako to celé prebehne ?

Predstavím ti môj príbeh, kde pochopíš ako sa to podarilo mne, a prečo mám takú istotu, že sa to podarí aj tebe.

Potom sa pozrieme na ten tvoj. Predstav si seba o 20 rokov ? Aká je tá vízia ?

Chceš prekonávať svoje limity, v zdraví a vitalite si užívať život s milovanými ľuďmi alebo sa chceš boriť s problémami, nebodaj chorobami ? 

Na základe môjho príbehu si prejdeš ten svoj, a uvidíš kde je pes zakopaný. Ukážem ti že je v skutočnosti iba niekoľko možností a ty uvidíš, ktorá je tá tvoja a použiješ môj návod ako to prekonať. Aké by to bolo zobudiť sa bez nutkania ...

Dám ti aj špeciálne tipy, na to ako prekonať prvotné krízové fázy, koľko trvajú, ako sa prejavujú a kedy a kde na teba striehnu.

A potom nás čaká oslava víťazstva. Viac ti zatiaľ prezrádzať nebudem. 

Na ceste ťa budú sprevádzať a podporovať ostatní ľudia, s ktorými sa stretneš v špeciálnej uzavretej skupine, aby ťa opustil pocit, že vedieš tento boj o samote.

Ak budeš tápať, rád ti poskytnem konzultáciu priamo so mnou, a pomôžem ti vidieť veci z iného uhla, pretože niekedy tie pravé príčiny pred sebou radi skrývame, a to veľmi dobre.

Všetky materiály, spolu s prístupom do členskej sekcie sa ti sprístupnia po úhrade, a ja sa na tebe už teším vo vnútri.

Pre koho je tento kurz vhodný ?

 • Tých ktorí chcú prestať
  Ak chceš prestať, hľadáš podporu, jasnú cestu a nástroje ktoré ti ju umožnia prejsť je to jasná voľba
 • Všetkých Fajčiarov
  Aj keď možno momentálen nechceš prestať, v budúcnosti sa to môže zmeniť, môže to byť aj o niekoľko rokov, no kurz už nemusí byť dostupný. Aj keď neprestaneš zmení sa fajčenie u teba na vedomý nástroj ktorý budeš používať vo svoj prospech
 • Rodičov
  Možno nefajčíš, a chceš pred tým ochrániť aj svoje deti, tento kurz ti pomôže pochopiť psychológiu a nenaplnené potreby tvojich detí, ktoré si fajčením kompenzujú
 • Pedagógov, Koučov, Terapeutov
  Tvoji zverenci možno tiež narážajú na túto prekážku v živote, a vďaka hlbšiemu pochopeniu problematiky im dokážeš pomôcť k hlbšiemu naplneniu ich skutočných potrieb
 • Tým čo chcú pomáhať
  Ak chceš pomôcť ľuďom vo svojom okolí, partnerovi či partnerke, u ktorých nevidíš odhodlanie alebo sa zaoberáš témou závislosti

Nech sa páči, môžeš vstúpiť, poďakuješ mi neskôr

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vytvoření a fungování vašeho účtu zdarma. Zásady zpracování osobních údajů