7 krokov k zdravšiemu stravovaniu,
ti umožní, aby ti jedlo vždy chutilo a tiež žiť dlhší, zdravší a šťastnejší život

Jedinečný transformačný program, po absolvovaní ktorého, sa na jedlo už nikdy nebudeš pozerať rovnakým spôsobom. Vďaka tomu čo sa tu dozvieš sa ti podarí príjemným a hravým spôsobom zmeniť tvoje stravovacie návyky, zlepšiť si kondíciu, dosiahnuť psychickú pohodu, prestať zbytočne vyhadzovať peniaze za jedlo, zlepšiť vzťah k sebe a svojim blízkym, nájsť rovnováhu, predchádzať a urýchliť liečbu mnohých ochorení, zlepšiť svoju výkonnosť a dosiahnuť celkové zlepšenie v mnohých oblastiach.

Každý z nás (ak nie si breatharián alebo pokročilý jogín) bude do konca svojho života jesť.

Možno sa ti podarilo všimnúť si, že väčšina ľudí sa nad touto oblasťou života veľmi nezamýšľa, a ľudia začnú dbať na zdravšie stravovanie, až pri vážnejších zdravostných problémoch, a niekedy ani potom.

Pri tom väčšina ľudí si dnes svoje jedlo nakupuje, a predpokladám, že aj ty si kupuješ jedlo, hoci nad tým, ako nad investíciou do svojho tela neuvažuješ.

A je to práve jedlo, ktoré má výrazný vplyv na tvoju náladu, produktivitu, množstvo energiezdravotný stav. Bez kvalitnej stravy, je nemožné viesť kvalitný život. Súhlasíš ?

Som presvedčený, že chceš mať viac energie, mať dobré zdravie, dopriať si kvalitné a chutné jedlo, a pritom za to platiť čo najmenej.

Chceš sa ďalej trápiť alebo zmeniť svoj život a to ako sa cítiš ?

Mnoho ľudí trápia rôzne problémy a pri tom často ani len netušia, že malé zmeny v stravovaní by ich mohli vyriešiť.

Niektorí zas v období kedy sú problémy už ozaj vážne, nedokážu na svojom živote nič zmeniť, je jednoducho neskoro. Zvyk je železná košeľa.

Najlepšie riešenie je takýmto situáciám predísť, a začať už teraz zmenu postupne, bez tlaku tak aby sa ti problémy neskôr vyhli. 

Dnes je jednoduché utopiť sa v mori informácií, kde si mnohé protirečia, a z každej strany počuješ iný názor. Nakoniec ale nevieš, čo je pre teba tá správna voľba.

Nakoniec radšej neurobíš nič, lebo možností je viac než stíhaš vyskúšať ?  Nauč sa jednoducho si vybrať to pravé pre teba

Ja sám som bol viackrát v živote v situácií, kedy som musel radikálne zmeniť svoje postoje a stravovanie, doslova zo dňa na deň. Nie je to vždy jednoduché a nie každý to dokáže.

Spomínam si tiež, ako som raz, iba po niekoľkých správach, priateľovi vyriešil problém, ktorý ho trápil viac než 5 rokov.

Mne to ale tiež trvalo roky, kým som sa dozvedel podstatné informácie, vytriedil ich a neustále sa ďalej vzdelávam.

Ja viem, že ty radšej budeš venovať svoj čas niečomu inému, ale chceš sa rýchlo dozvedieť kľúčové informácie, ktoré výrazne zmenia kvalitu tvojho života a oslobodia ťa.

Fantastické na tom je, že môžeš začať už hneď teraz, a žiť svoj krásny a bezstarostný život plný novej energie

Naše zážitky tvoria náš život, vyskúšaj si to na vlastnej koži

Sám na sebe som si overil, že informácie na zmenu nestačia, a preto som vytvoril ten najjednoduchší a nejprirodzenejší spôsob ako veci zmeniť a získať od života viac. Hravou formou deň za dňom, zažiješ na vlastnej koži rozdiel.

Môžeš veriť tomu čo ti poviem, ale nemôžeš ignorovať to čo vraví tvoje telo a čo je tvojím zážitkom. A presne to ti prinášam, nové zážitky, ktoré ti už len tak ľahko nedovolia vrátiť sa späť, k tomu ako tvoj život vyzeral pred tým. 

Je to jednoduché, najmä ak sa proste nebudeš vedieť ubrániť chuti aspoň to vyskúšať. Skús napríklad najbližšie keď budeš s niekým jesť vyhlásiť súťaž v tom, kto bude žuť najpomalšie a najdlhšie, najviac si vychutná jedlo a pomôže svojmu telu.

Na Slovensku sa len 2 z 5 tich ľudí po 50tke tešia dobrému zdraviu. Po 65tke je to len 1 z 5 tich ľudí. Určite chceš byť medzi nimi. 

Len 7% ľudí na dôchodku nemá žiaden zdravotný problém. Možno si ešte mladý človek a vravíš si, že sa ťa to netýka.

Čo ak by som ti povedal, že to kam sa zaradíš, je z veľkej časti v práve v tvojich rukách

Naše telo je úžasné, a vie veľmi dlho odolávať nepriaznivým podmienkam, no po istom čase sa jeho sily vyčerpajú, nastane zlom, ktorý je už náročné zvrátiť, o to viac ak nevieme presne povedať kde problém vznikol. 

Preto možnosť spoznať jednoduché princípy, ktoré ťa ľahko privedú k riešeniu je priam na nezaplatenie. Oveľa lepšie je ale problémom predchádzať, či potlačiť ich ešte v začiatku, a aj to sa spolu s nami môžeš naučiť. 

Ja si myslím, že chceš žiť aktívny život a užívať si ho spolu s priateľmi a rodinou, miesto nekonečných návštev lekárov, či liečiteľov.

Predstav si, že aj malú boliestku rýchlo identifikuješ, spoznáš jej príčinu a zakrátko ju odstrániš. Páčila by sa ti takáto úroveň komunikácie s vlastným telom ? Neváhaj sa to u nás naučiť. Navyše to nemusí pomôcť len tebe ale aj tvojím blízkym.

Môžeš na zmenu čakať, alebo k nej vykročiť, zvoľ si nový život

Predstavme si na chvíľu, že si vstúpiš do nášho programu, zažiješ ako sa dá jednoducho a prirodzene fungovať inak.

Zatiaľ čo ľudia okolo teba budú vyčerpaní stresom, ty budeš prekypovať energiou, kým ostatní budú jesť lieky, ty budeš hľadať cesty ako si život ešte viac užiť, objavovať a skúšať nové veci.

Zatiaľ čo ostatní budú hľadať rôzne uspokojenia a odreagovania, ty budeš mať dostatok enegie na plennie si svojich snov, radostné chvíle s rodinou, či prekonávanie vlastných limitov. Príjemná predstava však ?

Alebo nevstúpiš, a všetko pôjde ešte roky tak ako doteraz, tvoja nálada, energia, pocit zo života ostanú roky nezmenené, budeš sa stravovať tak ako doteraz, až jedného dňa znenazdajky príde niečo čo ťa zaskočí.

Kým budeš zúfalo hľadať príčinu a riešenia, problém sa bude prehlbovať, ochotne zaplatíš celý majetok každému kto ti sľúbi pomoc, budeš skúšať také, či onaké lieky, postupy, lekári ti nebudú vedieť povedať príčinu, budeš pre nich pokusný králik, a zo života bude už len prežívanie. To ti teda neprajem.

Úspešný ľudia v akejkoľvek oblasti majú plán a stratégiu pripravenú roky dopredu. Priprav aj ty svoju stratégiu na udržanie svojho tela v kondícii, tak že sa s ním naučíš komunikovať, rozoznávať jeho signály a následne uspokojiť jeho potreby. 

Takmer nikto vo vedeckej obci, ani mimo nej nepoprie, že strava má zásadný vplyv na naše zdravie.

Chronické choroby si vytvárame väčšinou samy svojou životosprávou dlhé roky, a v prípade vrodenej predispozície je omnoho lepšie venovať tomu pozornosť ešte pred tým než ochorenie vážne ochromí náš život a bežné fungovanie.

Dobrá kondícia je taktiež rozhodujúca aj pri regenerácií prípadných akútnych problémov, či rekonvalescencii po prípadných zraneniach. Ale nejde len o zdravie!

Všetko je prepojené a jedlo toho ovplyvňuje viac než si myslíš

To ako sa cítime, náš psychický stav je v podstate odrazom našej hormonálnej rovnováhy. Skús uhádnuť, z čoho si naše telo tvorí hormóny, ktoré regulujú procesy v našom tele ? Správne, z toho čo ješ! Ak v tvojom tele chýbajú látky pre tvorbu určitých hormónov, môže to ti to znemožniť dosiahnuť dobrú náladu, či priviesť ťa do dlhodobej depresie. 

V takom stave si omnoho ľahšie podľahneš pokušeniu po rýchlom uspokojení, či už je to alkohol, sladkosti, tučné jedlo, drogy, hazard, či iné formy zábavy. Určite ti je jasné, že práve tieto náhrady šťastia nie sú najlacnejšie, a ľudia na ne míňajú miliardy.

Nauč sa ovládať nie len svoje psyché, ale aj svoju peňaženku. Psychológia nakupovania, ktorú obchodné reťazce veľmi dobre poznajú vytiahne z tvojej peňaženky mnoho peňazí, pretože v obchode príde spúšťač, ktorému nebudeš vedieť odolať. Aj o týchto veciach ti toho mnoho prezradím, aby všetky nadobudnuté informácie nestroskotali v momente keď chytíš nákupný košík.

Jednoducho povedané, po týchto zážitkoch, budeš vedieť ako sa postarať o svoje telo, nebudeš potrebovať falošné náhrady šťastia, budeš môcť venovať energiu tomu čo naozaj chceš, nebudeš vyhadzovať peniaze za to, čo v skutočnosti nechceš a nepotrebuješ, dosiahneš vnútornú harmóniu, napomôžeš svojmu fyzickému i duševnému rozvoju a zlepšíš svoje vzťahy s ľuďmi okolo

Pozri sa aké reakcie mi prichádzajú od ľudí ktorým som už pomohol v minulosti:

Dostala som k tomu začiatkom Decembra 2019. Pavol mi rozprával o tom ako sa kvalitne zdravo stravovať. Rozhodla som sa pre vegánsky spôsob stravovania, ktorý je zaklád pre šťastný a silný život. Jeho pragmatická perspektíva, spolu s solídnymi teoretickymi znalosťami ma presvedčili, že je rozumné to vyskúšať. Ovtedy začala veľká zmena. Prve dni telo hneď cítilo ako mu dávam niečo iné, a pomaly sa prisposobovalo. Po dvoch mesiacoch sa stali dve dôležité veci : 1. Prestala som mať nafúknuté brucho po jedení, aj bolesti. 2.Moja nálada bola skvelá a viac v rovnováhe. Nasledujúci mesiac: pokožka sa mi vylepšila, napr. póry na tvári takmer zmizli, pokožka ako keby omladla, regenerácia bola veľmi vidno, aj ľudia mi to začínali vravieť, že vyzerám super. Moja alergia (rhinitis) takmer tiež zmizla, aj par neuveriteľných vecí ako n.p. moje potenie malo príjemnejší zápach. Začala som vstávať skoro, chodiť spať na čas, energia v mne bola nie že veľká, ale stabilná, plynulá, aj moja "duša" ako keby našla mier. Už za chvíľu to bude rok, a nemohla som sa rozhodnúť lepšie. Som veľmi vďačná, Pavol, že si mi priniesol zdravie a šťastie, si mi veľmi pomohol, a dúfam že budeš s tým pokračovať a pomáhať ďalším, lebo každý si zaslúži mať dobrý život.
MarinaHR manažérka (Južná Amerika)
Skvelé rozprávanie, veľa zaujímavých informácií a pohľadov na zdravé stravovanie ... Ďakujem za úžasný zážitok 😊👍🏻 Teším sa na ďalšií kurz 😎
RastislavRiaditeľ
Dakujem Pali za Tvoju energiu a super vyzvu 🙂
Linda

Je možné, že si práve myslíš, že na trhu je množstvo takýchto kurzov, a nevieš prečo by ti práve tento mal priniesť tie pravé výsledky. Ja osobne som si ich pri svojom hľadaní vyskúšal desiatky.

Práve vďaka tomu som zistil prečo nefungujú, alebo neprinášajú žiadaný efekt. Väčšinou ťa zahltí to množstvo informácií, ale po troch hodinách ti z toho všetkého ide hlava prasknúť, a máš v tom všetkom ešte väčší zmätok, nevieš kde vlastne začať.

Taktiež sa venujú len jednej téme, alebo oblasti a neponúkajú ti možnosť pochopiť súvislosti. Strava je veľmi individuálna záležitosť, a ak si ty tou výnimkou, zrazu pre teba celý obsah nefunguje, takže ak to aj pochopíš, po čase sa na to vykašleš.

Preto je tento program navrhnutý celkom inak, aby v tebe vyvolal túžbu po zmene a prirodzenú premenu. V niekoľkých bodoch sa pokúsim ti ukázať v čom tkvie tá jedinečnosť:

7 prehľadných oblastí

Stravovanie sme rozdelili na 7 prehľadných oblastí, každej sa venujeme jeden deň v týždni, takže to nieje stále o tom istom a tiež jasne vieš na čom potrebuješ pracovať viac a na čom menej

Postupné uvoľňovanie obsahu

Nezahĺtime ťa hneď tonami obsahu, ale obsah sa ti uvoľňuje postupne, čo jednak dráždi tvoju zvedavosť, ale umožńuje ti hneď aj veci aplikovať a vyskúšať ako pre teba fungujú.

Všetko sa ti prispôsobuje

Cvičenia a úlohy ktoré ti na vlastnej koži dajú okúsiť čo potrebuješ, navyše hravou formou, pri tom si ty určuješ obtiažnosť a tvoríš spôsob prevedenia aby ťa to stálo len pár minút denne

Psychológia

Venujeme sa aj psychológii nakupovania a výberu, takže tvoje rozhodnutia začnú byť tvoje! Prestane ťa ovládať reklama a porozumieš signálom svojho podvedomia

Vzťahy a komunita

Chápeme, že zmena je náročná, a tak sú tu skryté aj mnohé veci ktoré zlepšia tvoje vzťahy s najbližšími. Okrem toho sa dostaneš do komunity ľudí ktorí sa v tejto zmene vzájomne podporujú a inšpirujú

Bonusy a darčeky

Obdržíš mnoho materiálov, ktoré si môžeš vytlačiť a umiestniť niekde vo svojej kuchyni, aby ti pomáhali pri každodenných rozhodnutiach

Riešenia a súvislosti

Využívame najnovšie vedecké poznatky, ale aj múdrosť tradícii, ako čínska či humorálna medicína, alebo ayurvéda. Vďaka tomu budeš rozumieť súvislostiam a lepšie pochopíš, čo je pre teba vhodné a optimálne

Multimediálny obsah

Čakajú ťa videá, texty, zvukové nahrávky, grafy a obrázky. Všetko pre teba v rôznych formách aby to tvoj mozog čo najlepšie vstrebal. Navyše množstvo zážitkov takže si na svoje prídu všetky zmysly

Investícia

Chceme aby pre teba vstup do tohoto programu bol výhodnou investíciou, takže to čo doň investuješ sa ti vráti nie len v lepšom zdravotnom stave, zvýšenej výkonnosti, ale aj tipoch a možnostiach ako získavať kvalitné suroviny zdarma, či za výhodné ceny

Využi moje skúsenosti pre tvoj lepší svet

Iste sa pýtaš, kto vlastne som, prečo to robím ako som všetky tie informácie získal ? Poviem ti teda niečo o sebe. 

Už ako dieťa som okolo jedla strašne vymýšľal, a čo mi nechutilo, som proste nezjedol. Radšej som bol dva dni hladný, ako by som mal jesť zeleninu, alebo väčšinu ovocia. Za to sladkosti a mäso, tých som nemal nikdy dosť. 

Keď som mal 16 rokov, doktorka mi pri EKG vravela, že zatiaľ som v poriadku, ale keď budem takto pokračovať, do 40tky prídu zdravotné problémy. Vtedy som tomu nevenoval pozornosť. Prvý vážny problém prišiel keď som mal 20 rokov. 

Mal som obrovské šťastie, a narazil som na zopár článkov, vďaka ktorým som pochopil, čo mi vlastne je, a ako to môžem vyriešiť.

Zo dňa na deň som sa rozhodol, že odteraz budem jesť len ovocie, jogurty a ovsené vločky. Vydržal som tak tri mesiace, hoci problém odišiel už po pár dňoch. Vtedy som sa začal zoznamovať s orientálnou filozofiou, meditáciámi a rôznymi cvičeniami. 

Tiež ma prekvapilo ako mnohí učitelia či vodcovia venovali strave veľkú pozornosť. Mahátma Gandhí vo svojej autobiografii veľmi podrobne popisuje čo kedy jedol, a akou diétou sa z akej choroby vyliečil. To ma zaujalo, pretože to bol človek, ktorý pohol svetom.

Začal som pátrať po najrôznejších odporúčaniach, z rôznych kultúr a učení, ale zároveň som sa vždy snažil tieto zistenia overiť a podložiť vedeckými faktami, čo mi bolo ako študentovi fyziky prirodzené. 

Naučil som sa variť tak, že ma jedlo dokázalo doslova vyliečiť, a pri tom muselo byť chutné, hoci bolo vegetariánske. Pred pár rokmi som si všimol, že taký efekt má aj na ostaných ľudí, a tých zas prekvapilo, že viem jasne popísať princípy a súvislosti, podľa ktorých postupujem. Preto som začal, rôznymi formami prezentovať svoje poznatky a skúsenosti.

Varil som na mnohých festivaloch na Slovensku aj v zahraničí, či víkendových pobytoch, súkromých akciách či workshopoch. Na jeseň 2020 som dokonca uskutočnil úspešné turné vlastných workshopov a prednášok v Chorvátsku.

Nechcem aby sa ľudia museli pripraviť o pôžitok z chutného jedla, no zároveň aby trpeli kvôli zdraviu, alebo psychickým problémom ak sa im to môže podariť zmeniť len malou zmenou v stravovaní a prístupe. 

Nemusíš si prejsť všetkým tým, čím som si prešiel ja, a ani nemusíš pracne hľadať všetky informácie, pretože ti všetky svoje skúsenosti a poznatky prinášam pokope na jednom mieste. Pozrime sa čo ťa teda čaká:

 • Množstvo videí
  Ku všetkému som pre teba natočil video, kde ti stručne vysvetlím podrobnosti a súvislosti aby sa ti všetko vstrebalo len za pár minút sledovania videa
 • Infografiky
  Pripravili sme pre teba mnoho infografík, grafov, obrázkov a tabuliek, ktoré si budeš môcť stiahnuť a používať
 • Diskusie a podpora komunity
  Každú sekciu je možné priamo v členskej sekcii komentovať, a tak pridať a zdieľať svoju skúsenosť a postrehy. Navyše ťa čaká podporná skupina, kde budeš môcť zdieľať svoju cestu alebo klásť otázky
 • 3 moduly
  Program je rozdelený do 3 modulov prispôsobených fungovaniu nášho mozgu. V prvom module sa oboznámiš a zvykneš si na spôsob akým pracovať s programom, ale tiež zistíš ako na tom v súčastnosti si. V druhom module pôjdeme viac do hĺbky a ukážeme si hlavné súvislosti ako aj zapracujeme všetko tak aby sa to stalo trvalou súčasťou nášho života. V poslednom module si ukážeme pokročilé techniky, ktoré nás privedú k top výsledkom
 • Stačí len minúta
  Ak nemáš čas na podrobnosti, podstatu ti poviem vždy hneď na úvod, takže stačí ak tomu denne venuješ len minútu
 • Systémy a stretégie
  Naučíš sa vytvoriť si systém a stratégiu pri nakupovaní, výbere jedla, varení a príprave jedla, kombinovaní jednotlivých zložiek aby sa podporovali, a prinášali ti synergický efekt
 • Kto si
  Viacerými spôsobmi budeme analyzovať aký si typ človeka, aké vlastnosti a akým spôsobom potrebuješ v sebe podporiť, či utlmiť, čo v konečnom dôsledku napomôže tvojmu napredovaniu takmer vo všetkých oblastiach života
 • Sloboda
  Žiadne zákazy, ani príkazy či obmedzenia. Radšej ti niečo pridám ako vezmem. A ty chceš viac, však ?

Určite sa v tejto chvíli pýtaš, koľko si za všetko toto od teba vypýtam. Každý človek, ktorý prekonal vážnejšie zdravotné problémy, ti povie, že zdravie je na nezaplatenie

Nekonečno peňazí ale nemá nik, no v skutočnosti ľudia platia v tejto oblasti nemalé sumy.

Ja osobne si spomínam ako moja priateľka vyhľadala jedného uznávaného odborníka na ayurvédu, a ten si za 4 hodiny konzultácií, kde sa dozvedela len časť z týchto podstatných informácií vyše 2000 €.

Mnoho ľudí by ochotne zaplatilo aj omnoho vyššie sumy, len aby predišli problémom do ktorých sa dostali kvôli nesprávnemu stravovaniu. Mám pre teba ale dobrú správu...

Nebudem pýtať všetky peniaze sveta !-)

Myslím si, že čím viac ľudí zmení svoje zmýšľanie a zvyky, tým jednoduchšie to bude aj pre tých ostatných, tým viac možností ktoré sú pre nás prospešné bude k dispozícií, a preto je cena do konca septembra šielene nízka, ba priam symbolická.

Hoci je teda reálna hodnota aj pre teba oveľa viac ako suma ktorú pokojne na trhu môžeme za tento program pýtať, ak nebudeš váhať a vykročíš už teraz, máš možnosť získať program len za neuveriteľnú cenu. Vezmi si svoj kúsok zdravia hneď teraz, a s chuťou sa doň zahryzni.

 99€  24€

Táto akcia platí len pre prvých ľudí do konca roka

Čas sa kráti, v živote aj čo sa týka tejto príležitosti. Trvalá zmena si vyžaduje tiež čas, a tak neváhaj a začni získavať benefity ktoré ti tento program prináša už hneď teraz. 

Ešte stále váhaš ? Jeden môj mentor mi raz povedal: "Váhanie spôsobuje utrpenie!" Táto veta vo mne silne zarezonovala, ale rozumiem ti. Môžno tvojmu rozhodnutiu pomôže ak ťa upokojím, poviem ti, že neriskuješ peniaze.

Na program sa viaže 30-dňová garancia vrátenia peňazí, bez udania dôvodu.

Je to čas, za ktorý uvidíš prvé výsledky, a vyskúšaš si, ako pre teba program funguje. Som si istý, že zmena ktorú ti prinesie, výrazne zlepší kvalitu tvojho života, a to najmä z dlhodobého hľadiska. Využi príležitosť a vyskúšaj to teraz. 

Navyše kedykoľvek nás môžeš kontaktovať, ja a môj tím sme ti plne k dispozícii.

V dnešnej dobe si začíname stále viac uvedomovať, akú cenu má zdravie a aké môže byť krehké. Ak začneš teraz, uvidíš výsledky oveľa skôr, ako keď svoje rozhodnutie odložíš. Navyše program nemusí byť dostupný za tak výhodných podmienok ako je práve teraz. Chceme odmeniť ľudí, ktorí sú rozhodnutí pre seba niečo urobiť, a neboja sa vykročiť smerom vpred. 

Navyše ak nemáš čo stratiť, môžeš iba získať, to najhoršie čo sa ti môže stať je, že vyskúšaš niečo nové, dozvieš sa nové veci a niečo sa v tvojom živote zmení k lepšiemu, vyhneš sa niektorým problémom a budeš si život viac užívať. 

Využi neopakovateľnú príležitosť, zlepši svoj vzťah k sebe, svojmu telu, svojmu životu a zdraviu.